Powered by Smartsupp
DOSTAWA 24/7
REALIZACJA OD 1 GODZINY
ZREALIZOWANO > 2000 ZAMÓWIEŃ
ROZMAWIAMY PL UA RU
REALIZACJA OD 1 GODZINY
DOSTAWA 24/7
ZREALIZOWANO > 2000 ZAMÓWIEŃ
ROZMAWIAMY PL UA RU

O NAS

Tworzyć coś nowego i niepowtarzalnego, wnosić estetykę, dzielić się inspiracją — to nasza misja na co dzień, aby imprezy naszych klientów były pełne wyjątkowych emocji. Działamy od 2018 roku i w tym czasie zrealizowaliśmy ponad 2000 zamówień na balony z helem oraz stworzyliśmy ponad 100 unikalnych ścianek do zdjęć.

Dzięki naszemu doświadczeniu i kreatywności proponujemy autorskie sety balonowe oraz doradzamy, jakie rozwiązania najlepiej się sprawdzą na Waszym przyjęciu.
JESTEŚMY OKSANA I ARCIOM, JUŻ OD 5 LAT ZAJMUJEMY SIĘ TYM, CO SPRAWIA NAM PRZYJEMNOŚĆ
Wszystkie zestawy balonów w katalogu są starannie dobrane według kategorii, odpowiadają naszej estetyce i przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Mamy nadzieję, że bez problemu będziecie mogli wybrać idealny zestaw balonów dla swoich bliskich.

Natomiast jeśli nic z katalogu nie przypadło Wam do gustu, możecie się z nami skontaktować w dowolny komfortowy sposób, a my z przyjemnością przygotujemy dla Was indywidualną ofertę.
ESTETYKA W KAŻDYM ZESTAWIE BALONÓW I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
Pracujemy wyłącznie na balonach sprawdzonych producentów o najwyższym standardzie. W naszym asortymencie znajdują się produkty znanych na całym świecie marek, takich jak Gemar, Sempertex, Anagram, Grabo, Hi-Float.

Klienci mogą liczyć na najlepszy w Krakowie serwis w najkrótszym czasie. Nie trzeba się o nic martwić — balony dostarczymy bezpośrednio pod drzwi w dogodnym dla Was terminie. Poza tym nie pobieramy dodatkowych opłat za wstążki, obciążniki i worki transportowe.
TYLKO NAJLEPSZA JAKOŚĆ I SERWIS DLA NASZYCH KLIENTÓW
Jesteśmy otwarci na współpracę z agencjami eventowymi, dekoratorami i fotografami. Nasza oferta skierowana jest również do firm, sklepów, restauracji i hoteli. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z nami, prosimy o kontakt.
WSPÓŁPRACA
Wielkie otwarcie biura Project44 z udziałem prezydenta Krakowa i ambasadora USA
GRAND OPENING
OGLĄDAĆ HISTORIĘ