Powered by Smartsupp
DOSTAWA 24/7
REALIZACJA OD 1 GODZINY
ZREALIZOWANO > 2000 ZAMÓWIEŃ
ROZMAWIAMY PL UA RU
REALIZACJA OD 1 GODZINY
DOSTAWA 24/7
ZREALIZOWANO > 2000 ZAMÓWIEŃ
ROZMAWIAMY PL UA RU

WARTO WIEDZIEĆ

  • Wszystkie balony dostarczamy (a także oddajemy przy odbiorze) zawsze w workach transportowych. Dzięki temu ich przewożenie jest łatwiejsze i bezpieczniejsze.

  • Należy jednak wiedzieć, że balony powinny być wyjęte z worka przy pierwszej okazji i nie wolno pozostawiać je w samochodzie przez długi czas. Jest to konieczne, ponieważ balony muszą wyschnąć, dlatego trzeba je przechowywać w suchym, ciepłym i przestronnym miejscu.

  • Balonów najlepiej używać w pomieszczeniu, wtedy będą latać znacznie dłużej. Ale jeśli impreza jest zaplanowana na zewnątrz, postaraj się umieścić je w cieniu, z dala od wiatru i ostrych przedmiotów.

  • Na czas unoszenia się balonów duży wpływ mają warunki pogodowe. Być może zauważyłeś, że w zimie balony mogą latać przez bardzo długi czas, podczas gdy latem spadają po kilku dniach. Wynika to z faktu, że zimą powietrze w pomieszczeniu jest ciepłe i suche, co pozwala znajdującemu się w balonie żelowi dobrze wyschnąć. Latem żel nie może całkowicie wyschnąć ze względu na wysoką wilgotność powietrza i dlatego balony opadają szybciej.

  • W zimie balony lateksowe latają średnio około 2 tygodni, w lecie 3-7 dni. Balony foliowe latają dobrze o każdej porze roku.

  • Po otrzymaniu zamówienia z balonami foliowymi w zimne dni może się wydawać, że balony są nieco spuszczone. Jednak po wejściu do ciepłego pomieszczenia balony znów będą w porządku. Wynika to z faktu, że w niskich temperaturach hel, a więc i sam balon, zmniejsza swoją objętość.

  • Balony z konfetti, z piórkami i na girlandach z frędzli latają mniej ze względu na dodatkową wagę.